Bibliotheek

Zoeken in CatalogusPlus

Contactpersonen

Aan de Bibliotheek van de UvA (inclusief facultaire bibliotheken, Bijzondere collecties en Allard Pierson Museum, exclusief Medische Bibliotheek AMC en Mediatheek ACTA) zijn deze medewerkers verbonden.

Met een vraag die specifiek over één vakgebied gaat kun je terecht bij:

  • dhr. drs. G.H. (George) Meerburg

    Biologie en Biomedische wetenschappen

    G.H.Meerburg@uva.nl | T: 0205256643

    Ga naar detailpagina
  • dhr. drs. M.G. (Martien) Versteeg

    Cultuurwetenschappen

    M.G.Versteeg@uva.nl | T: 0205253002

    Ga naar detailpagina
  • dhr. drs. K.M. (Kasper) Abcouwer

    Forensische wetenschappen

    K.M.Abcouwer@uva.nl | T: 0205257199

    Ga naar detailpagina
  • mw. J.C. (Judith) Opitz

    Geografie, Planologie en Internationale Ontwikkelingsstudies

    J.C.Opitz@uva.nl | T: 0205254069

    Ga naar detailpagina
  • mw. drs. M.M. (Maaike) van Rossem

    Geschiedenis (Middeleeuwen)

    M.M.vanRossem@uva.nl | T: 0652567207

    Ga naar detailpagina
  • mw. W.H.A.M. (Wilma) van den Brink MA

    Geschiedenis na 1500 en Amerikanistiek

    W.H.A.M.vandenBrink@uva.nl | T: 0621156337

    Ga naar detailpagina
  • mw. dr. E.D. (Ewa) Zakrzewska

    Geschiedenis (Oude)

    E.D.Zakrzewska@uva.nl | T: 0205252479

    Ga naar detailpagina
  • dhr. drs. G.H. (George) Meerburg

    Informatiewetenschappen

    G.H.Meerburg@uva.nl | T: 0205256643

    Ga naar detailpagina
  • dhr. drs. M.G. (Martien) Versteeg

    Kunstgeschiedenis

    M.G.Versteeg@uva.nl | T: 0205253002

    Ga naar detailpagina
  • mw. drs. L.M.G. (Laetitia) Hamel

    Literatuurwetenschap

    L.M.G.Hamel@uva.nl | T: 0205253869

    Ga naar detailpagina
  • mw. drs. J.P.C. (Janneke) Staaks

    Pedagogische en Onderwijswetenschappen

    j.p.c.staaks@uva.nl | T: 0205258720

    Ga naar detailpagina
  • mw. drs. M.M. (Maaike) van Rossem

    Religiewetenschappen

    M.M.vanRossem@uva.nl | T: 0652567207

    Ga naar detailpagina

Gepubliceerd door  Bibliotheek van de UvA

6 juni 2018